halloween costumes

Anelik

    Перекази за системою "Anelik"

    АТ "СП БАНК" пропонує здійснення та виплату грошових переказів за операціями, що не пов’язані з підприємницькою та інвестиційною діяльністю фізичних осіб в національній та іноземній валюті по Україні та за її меж.


    Фізичні особи - резиденти можуть здійснювати за межі України перекази іноземної валюти без відкриття рахунку та без підтвердних документів у сумі, що в еквіваленті не перевищує 15000 гривень в один операційний (робочий) день. Якщо сума в еквіваленті перевищує 15 000 гривень в один операційний день, то такий переказ здійснюється виключно з поточного рахунку в іноземній валюті на підставі підтвердних документів.


    Фізичним особам - нерезидентам дозволяється без відкриття поточних рахунків в іноземній валюті переказувати за межі України суму, що не перевищує в еквіваленті 15000 гривень в один операційний (робочий) день, на підставі підтвердних документів. Перекази в іноземній валюті за межі України з поточних рахунків фізичних осіб - нерезидентів здійснюються без обмеження суми.


    Фізична особа - резидент і нерезидент без відкриття рахунку в один операційний (робочий) день може отримати переказ у сумі, що не перевищує в еквіваленті 50 000 гривень. Якщо сума переказу (переказів), що надійшов (надійшли) в один операційний (робочий) день, перевищує в еквіваленті 50 000 гривень, то такий переказ (перекази) фізична особа - резидент і нерезидент у АТ "СП БАНК" може отримати у повній сумі виключно з поточного рахунку в іноземній валюті.


    Переказ без відкриття рахунку в межах України для виплати його готівкою без зарахування на поточний рахунок за дорученням фізичної особи-резидента і нерезидента здійснюється банком виключно в гривнях.


    Маючи досвід роботи з найбільшою системою грошових переказів "Anelik", АТ "СП БАНК" пропонує Вам скористатись послугами з переказу грошей.

    «Anelik» - це міжнародна система грошових переказів, що дозволяє фізичним особам оперативно без відкриття рахунку відправляти міжнародні грошові перекази в іноземній валюті своїм рідним, близьким і знайомим на цілі, пов'язані з такими поняттями як: фінансова допомога, навчання, лікування, поточні витрати і т.п.


    На сьогоднішній день за допомогою системи Anelik можна переказати кошти в більш ніж 90 країн світу, в тому числі всі країни ближнього зарубіжжя, де функціонує понад 80000 пунктів прийому і видачі переказів.
Валюта переказу - USD, EUR.


    Як відправити переказ

  • Відправник пред'являє оператору паспорт або інший документ, що засвідчує особистість.
  • Відправник називає П.І.Б. Одержувача, країну, місто і пункт, у якому йому зручно одержати суму.
  • Оператор присвоює переказу унікальний номер, який Відправник повідомляє Отримувачу.

    Як отримати переказ

  • Отримувач звертається за адресою, яку йому повідомив Відправник
  • Одержувач пред'являє паспорт або інший документ, що засвідчує особу
  • Отримувач називає унікальний номер переказу


    Тарифи на відправлення переказів
    Система Anelik є зручним і вигідним способом переказу, але має декілька принципових відмінностей від аналогічних міжнародних систем переказів. Вартість послуги становить:

  • при переказі доларів США - 3% (країни СНД і Балтії)
  • 4% (країни далекого зарубіжжя) незалежно від суми переказу.

    При відправленні переказів комісія стягується в гривні за курсом НБУ.
    Відправлений переказ може бути виплачений одержувачу в строк від 3 до 24 банківських годин. Переказ може отримати тільки та особа, на чиє ім'я він був відправлений, по документу, що посвідчує його особу, і за названим нею унікальним номером переказу. Плата за здійснення грошового переказу стягується тільки з клієнта-відправника.


Начальник управління роздрібного бізнесу
Дерев’янко Дмитро Олександрович

тел/факс: (0642) 59-07-55

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
ГОЛОВНА
ПРО БАНК
ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ
ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ
БАНКАМ
ВІДДІЛЕННЯ

Курси валют

на 16/09/2013
  Куп. / Прод. НБУ
USD 8.100 / 8.180 7.9930
EUR 10.620 / 11.000 10.6227
RUB 2.430 / 2.500 2.4464
Банер
Банер