Перел╕к документ╕в для в╕дкриття поточного рахунка в╕докремленим п╕дрозд╕лам юридичних ос╕б

1. Заява на в╕дкриття рахунка встановленого зразка. У заяв╕ необх╕дно вказувати коди валют, в яких в╕дкрива╓ться рахунок ╕ рекв╕зити поточних рахунк╕в, в╕дкритих в ╕нших установах банк╕в (при ╖х наявност╕).*

2. Картка з в╕дбитком печатки та зразками п╕дпис╕в у двох екземплярах, засв╕дчена нотар╕ально чи кер╕вником юридично╖ особи.*

3. Лист-клопотання юридично╖ особи про в╕дкриття поточного рахунка в╕докремленому п╕дрозд╕лу, в якому вказу╓ться ╕дентиф╕кац╕йний код, юридична адреса й банк╕вськ╕ рекв╕зити юридично╖ особи, а також рекв╕зити органу ДП╤, в якому юридична особа сто╖ть на обл╕ку.

4. Коп╕я положення про в╕докремлений п╕дрозд╕л, засв╕дчена нотар╕ально чи юридичною особою.

5. Коп╕я св╕доцтва про державну ре╓страц╕ю юридично╖ особи, засв╕дчена нотар╕ально чи органом, що видав св╕доцтво.

6. Коп╕я дов╕дки про внесення в╕докремленого п╕дрозд╕лу до ╢диного державного ре╓стру п╕дпри╓мств ╕ орган╕зац╕й Укра╖ни, засв╕дчена нотар╕ально чи органом, що видав дов╕дку.

7. Дов╕дка про ре╓страц╕ю в╕докремленого п╕дрозд╕лу в органах Пенс╕йного фонду.**

8. Коп╕я дов╕дки про взяття в╕докремленого п╕дрозд╕лу на податковий обл╕к - форма 4-ОПП. Засв╕дчу╓ться органом ДП╤ за м╕сцем ре╓страц╕╖ чи нотар╕ально. При подач╕ ориг╕налу коп╕я дов╕дки засв╕дчу╓ться уповноваженим прац╕вником банку.

9. Коп╕я дов╕дки про взяття юридично╖ особи на податковий обл╕к - форма 4-ОПП. Засв╕дчу╓ться органом ДП╤ за м╕сцем ре╓страц╕╖ чи нотар╕ально.

10. Коп╕я страхового св╕доцтва, що п╕дтверджу╓ ре╓страц╕ю юридично╖ особи у Фонд╕ соц╕ального страхування в╕д нещасних випадк╕в на виробництв╕ та профес╕йних захворювань Укра╖ни як платника соц╕альних страхових внеск╕в (якщо в╕докремлений п╕дрозд╕л розташований на ╕нш╕й територ╕╖, н╕ж юридична особа, та зд╕йсню╓ розрахунки з оплати прац╕ самост╕йно - коп╕ю страхового св╕доцтва, що п╕дтверджу╓ ре╓страц╕ю в╕докремленого п╕дрозд╕лу в цьому Фонд╕ як платника соц╕альних страхових внеск╕в), засв╕дчену нотар╕ально або органом, що його видав, або уповноваженим прац╕вником банку.**

* Бланки заяви та картки з╕ зразками п╕дпис╕в надаються Банком безкоштовно.

** Вида╓ться на ╕м'я Сх╕дно-промислового банку органом в╕дпов╕дного Фонду за м╕сцем ре╓страц╕╖.

Пакет документ╕в нада╓ться особами, що мають право першого й другого п╕дпису документ╕в, особисто. Представникам в╕докремленого п╕дрозд╕лу необх╕дно мати при соб╕ паспорти, дов╕дки про присво╓ння ╕дентиф╕кац╕йного коду та ориг╕нал Положення про в╕докремлений п╕дрозд╕л. Прац╕вник банку, що в╕дкрива╓ поточний рахунок, робить коп╕╖ дов╕док ╕ в╕дпов╕дних стор╕нок паспорт╕в, п╕сля чого документи повертаються власникам.


Тут наведений список д╕ючих тариф╕в.

Чека╓мо на Вас щоденно з 8.00 до 16.00 за адресою:

м. Луганськ, вул. Радянська, 83 (5 поверх)

Олена ╤ван╕вна Москв╕на, заступник начальника оперец╕йного управл╕ння

(0642)58-04-30