Система електронних платежів "Клієнт Банку - Банк"

Система "КЛІЄНТ БАНКУ - БАНК" дозволяє клієнту керувати своїми рахунками з офісу або з мобільного комп'ютера. Програмне забезпечення системи не критичне до устаткування - воно стійко працює на комп'ютерах, оснащених модемом і підключених до звичайної телефонної лінії.

Можливості системи

Наразі клієнтам пропонується автоматизована система "КЛІЄНТ БАНКУ - БАНК" SCROOGE-II" (Свідоцтво НБУ SEPK N 0016 від 29.11.1996 року, розробка - МВП ТОВ "Лайм Системс", м. Донецьк).
У системі Ви зможете :

- бачити стан Ваших рахунків, переглядати рух по них в будь-який момент часу;

- швидко і просто відправляти платіжні доручення в банк, контролювати стан відправленого документа;

- передавати в банк документи довільної форми (заявки на купівлю валюти та інші) в захищеному вигляді;

- отримувати курси валют НБУ, оновлення довідника банків;

- передавати в банк електронні документи з реквізитами валютної платіжної системи SWIFT;

- працювати з локальною базою документів, проводити вивантаження і завантаження документів з бази бухгалтерських програм;

- підключати власні модулі для розширення можливостей клієнтського робочого місця.

Крім того, Банк надає клієнтам (за їхнім бажанням) різноманітну довідкову інформацію, що стосується банківської та фінансової сфер діяльності. Клієнтське місце, розраховане на багато користувачів (підтримується принцип персоніфікації), може працювати в локальному режимі та режимі мережі. Безпека системи "КЛІЄНТ БАНКУ - БАНК" базується на алгоритмах RSA, MD5, DES та повністю відповідає вимогам Національного банку України та Служби безпеки України.

Умови постачання й обслуговування

Клієнт і банк укладають договір про розрахункове обслуговування в системі "КЛІЄНТ БАНКУ - БАНК".

Роботи з установки й супроводу проводяться безкоштовно.

Оплата документів, переданих каналами системи, здійснюється відповідно до тарифів на розрахунково-касове обслуговування. Прийом і передача документів у системі "КЛІЄНТ БАНКУ - БАНК" здійснюються протягом усього банківського дня, а сама обробка займає лічені хвилини.Перевозчиков Євген Олександрович, начальник управління цінних паперів і маркетингу

(0642)590-765

 


Гостьова книга

Банк | Різне | Послуги | Клiєнтам | Контакти | Тарифи