Загальний огляд

  Депозити
  Кредитування
  Платіжні картки
  Операції з інвалютою
  Система "Клієнт Банку - Банк"
  Розрахунково-касове обслуговування

Обираючи партнером наш Банк, Ви можете відкрити поточний рахунок у режимі мультивалютності, у тому числі в національній валюті, розмістити грошові кошти на депозит.

Банк допоможе здійснити купівлю-продаж інвалюти під Ваші зовнішньоекономічні контракти за ринковим курсом, провести термінові платежі за цими контрактами, або надасть висококваліфіковану консультацію стосовно зовнішньоекономічної діяльності.

Ви також маєте можливість керувати своїми грошовими потоками з власного офісу. Для цього ми пропонуємо Вам безкоштовно встановити систему електронних платежів "Клієнт-Банк". Користуватися системою не лише зручно, але й дешево.

Ми працюємо в режимі реального часу: оперативне здійснення платежів з урахуванням сум готівкових чи безготівкових коштів, що надійшли на рахунок протягом як операційного, так і післяопераційного часу.

Банк сприятиме розвиткові Вашого бізнесу як довгостроковими, так і короткостроковими кредитами: відкриття кредитної лінії, овердрафт, банківські гарантії. Для довгострокового кредитування нами розглядаються бізнес-проекти, пов'язані з розширенням інвестиційних активів підприємства. Стаючи нашим клієнтом, Ви пересвідчитесь, що процентні ставки за кредитами в нас - одні з привабливих у регіоні.

Тарифи на послуги нашого Банку можна подивитися тут.

Перевозчиков Євген Олександрович, начальник управління цінних паперів і маркетингу

(0642)590-765

 


Гостьова книга

Банк | Різне | Послуги | Клiєнтам | Контакти | Тарифи