halloween costumes
>> Головна ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ Цінні папери

Послуги СП БАНКУ на ринку цінних паперів

Послуги АТ "СП БАНК" на ринку цінних паперів

АТ "СП БАНК" має ліцензії Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку на здійснення:

- брокерської діяльності (Ліцензія АВ №520250 від 30.01.2010р.);

- дилерської діяльності (Ліцензія АВ №520251 від 30.01.2010р.);

- депозитарної діяльності зберігача цінних паперів (Ліцензія АВ №520253 від 30.01.2010р.).

Банком укладено договори з Депозитарієм Національного банку України на обслуговування державних цінних паперів ОВДП та ВАТ "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів" на обслуговування операцій з корпоративними цінними паперами та проведення розрахунково-клірингових операцій. Також банк є членом фондової біржі ЗАТ „Українська міжбанківська валютна біржа”  та саморегульованої організації торговців цінними паперами Асоціації „Українські фондові торговці” та членом саморегульованої організації реєстраторів та зберігачів „Професійна асоціація реєстраторів та депозитаріїв”.

До уваги емітентів! 29.04.2009р. набрав чинності ЗУ «Про акціонерні товариства», який зобов’язує всі Акціонерні Товариства (далі - АТ) перевести свої цінні папери в бездокументарну форму існування. В зв’язку з цим АТ "СП Банк" пропонує своїм клієнтам інформаційно-консультаційні послуги щодо переводу випуску цінних паперів в бездокументарну форму, підготовку проектів необхідних документів, представництво інтересів клієнта в ДКЦПФР та  ВАТ "Всеукраїнський депозитарій цінних паперів", обслуговування дематеріалізованого випуску у Зберігача.

Послуги зберігача цінних паперів. Банк здійснює професійну депозитарну діяльність зберігача цінних паперів.  До послуг депонентів повний спектр операцій зберігача: відкриття рахунків у цінних паперах та обслуговування операцій за ними,  переказ та зарахування цінних паперів з/на рахунок у цінних паперах, операції щодо обмеження в обігу (блокування) цінних паперів. Серед клієнтів Зберігача - юридичні та фізичні особи, професійні учасники ринку цінних паперів, інвестори - резиденти та нерезиденти.

Купівля-продаж цінних паперів за дорученням клієнта. Банк надає юридичним та фізичним особам брокерські послуги щодо купівлі-продажу цінних паперів. За дорученням клієнтів Банк купує і продає будь-які цінні папери, що обертаються на фондовому ринку України – акції, облігації, векселі в тому числі облігації внутрішніх державних позик, здійснює операції прямого та зворотного РЕПО, юридичне супроводження операцій з цінними паперами, комплексне обслуговування на ринку цінних паперів. У рамках укладеного договору клієнту надається можливість здійснювати повний набір операцій на ринку цінних паперів. Фахівці Банку гарантують якісне і професійне виконання замовлення клієнта.

Операції з векселями. Банк авалює податкові векселі, що видаються для відстрочення сплати ПДВ при імпорті. Використання авальованих Банком податкових векселів дозволяє імпортерам використовувати наявний податковий кредит без застосування громіздкої і витратної процедури відшкодування ПДВ і заощаджувати оборотні кошти. Банк надає послуги з гарантування платежу за векселями клієнтів (аваль, вексельне поручительство). Авальований банком вексель – надійний засіб розрахунку.

Послуги фінансового консультанта. Спеціалісти Банку аналізують фінансовий стан компанії та надають рекомендації щодо випуску корпоративних облігацій, їх параметрів та умов обігу. Консультування базується на досвіді роботи на українському фондовому ринку та аналізі особливостей обігу корпоративних облігацій на ринку.

Інші послуги. Включення цінних паперів емітента в лістинг фондової біржі з подальшим котируванням, складання та надання банком до ДКЦПФР річного та квартального звіту акціонерного товариства,  особливої інформації товариства, опублікування відомостей про господарсько-фінансове становище і результати діяльності товариства в одному з офіційних друкованих видань фондової біржі або Web-сайті одного з уповноважених інформаційних агентств.

Облігації АТ "СП БАНК". Випуски облігацій АТ "СП БАНК", що були випущені в 2003-2008 роках, погашені в повному розмірі та у встановлені терміни.

 

Банк пропонує своїм клієнтам гнучкі та зручні тарифи, індивідуальний підхід до кожного клієнта, розробку персональних розрахункових схем для юридичних осіб, якість і швидкість обслуговування.

АТ "СП БАНК" – ГАРАНТІЯ  ПАРТНЕРСТВА

Тарифи послуг (0,2 Mb)

Начальник управління цінних паперів:
Волошинов Сергій Валерійович

тел/факс: (0642) 59-07-65

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сектор фондових операцій:

тел/факс: (0642) 59-07-65

 

Сектор депозитарних операцій:
Завідуючий сектором - Карбань Ігор Іванович

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 
ГОЛОВНА
ПРО БАНК
ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ
ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ
БАНКАМ
ВІДДІЛЕННЯ

Курси валют

на 16/09/2013
  Куп. / Прод. НБУ
USD 8.100 / 8.180 7.9930
EUR 10.620 / 11.000 10.6227
RUB 2.430 / 2.500 2.4464
Банер
Банер
Банер