halloween costumes

Гарантії

АТ "СП БАНК" у відповідності до чинного законодавства надає банківські гарантії юридичним і фізичним особам, що здійснюють підприємницьку діяльність.

      Гарантія – це спосіб забезпечення виконання грошових зобов’язань, згідно якого Гарант бере на себе зобов’язання своєчасної сплати на користь Бенефіціара належної суми, яку винен боржник (Принципал). Банк надає гарантії наступних основних видів:
  • Тендерна гарантія - зобов’язання банку, видане за наказом сторони, яка приймає участь у тендері, на користь сторони, що організовує тендер, виплатити останній певну суму при порушенні учасником тендеру умов контракту в частині відмови від його реалізації після того, як їм виграний тендер.
  • Гарантія виконання зобов’язань - ця гарантія забезпечує будь-які платіжні вимоги покупця відносно продавця, які можуть виникнути у випадку не постачання товару або невиконання умов підписаного між ними контракту. Така гарантія дозволяє зміцнити договірні відносини між покупцем і продавцем, за допомогою такої гарантії покупець страхує себе від ризиків зриву графіків або невиконання робіт.
  • Гарантія туристичним фірмам - згідно з статтею 15 Закону України "Про туризм" туристичні фірми (туристичні оператори та туристичні агенти), для покриття своєї відповідальності за збитки, яких може зазнати турист у випадку виникнення обставин їх неплатоспроможності, повинні надати підтвердження фінансового забезпечення своєї відповідальності (гарантію банку) перед туристами.
 
Умови гарантій, що надаються 

       Гарантії надаються АТ "СП БАНК" на умовах, передбачених Договором про надання банківської гарантії, яким встановлюється розмір комісійної оплати за користування гарантією й порядок її оплати, забезпеченість, терміновість, зворотність, цільове використання, взаємна відповідальність сторін (Банку й Принципала).
      Для одержання гарантії клієнт повинен надати необхідні документи, перелік яких встановлюється Банком.
      Після аналізу фінансового стану та кредитоспроможності заявника (Принципала) Банк приймає рішення про надання банківської гарантії Принципалові.
      Договір про надання банківської гарантії вимагає забезпечення аналогічно кредитному договору.
      У якості забезпечення можуть розглядатися: рухоме та нерухоме майно, майнові права за укладеними договорами (у т.ч. майнові права на грошові кошти, що розміщені на депозитному рахунку в Банку), ліквідні цінні папери.

Начальник управління кредитування корпоративних клієнтів
Волкова Галина Павлівна

тел.: (0642) 59-07-51

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  
 
ГОЛОВНА
ПРО БАНК
ФІЗИЧНИМ ОСОБАМ
ЮРИДИЧНИМ ОСОБАМ
БАНКАМ
ВІДДІЛЕННЯ

Курси валют

на 16/09/2013
  Куп. / Прод. НБУ
USD 8.100 / 8.180 7.9930
EUR 10.620 / 11.000 10.6227
RUB 2.430 / 2.500 2.4464